Počet položek: 0 0,- CZK
onetagred
Dílenské vozíky s nářadím.Nářdí nejen pro automechaniky

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů a obchodní podmínky

V souvislosti se změnou právních předpisů v oblasti ochrany osobních údajů a nabytím účinnosti obecného nařízení na ochranu osobních údajů (EU) 2016/679 dochází od 25.5.2018 k aktualizaci smluvní dokumentace našeho e-shopu. Stisknutím tlačítka „SOUHLASÍM“ níže potvrzujete, že jste byli s těmito změnami řádně seznámeni:

Beru na vědomí nové znění Obchodních podmínek a Zásad zpracování osobních údajů společnosti Automobil1.com sro., IČO: 24290050

Marketingová komunikace, slevové akce, soutěže

Souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje včetně dat o mé nákupní historii pro účely tzv. rozšířeného marketingu - tj. oslovování s cílenou reklamou a využití v rámci slevových akcí i marketingových soutěží a kampaní, a to včetně souvisejícího profilování.

Tento souhlas poskytuji dobrovolně a mohu jej kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit v obchodním sdělení nebo v nastavení e-shopu (můj účet – nastavení e-shopu)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace